Home Etkinlikler Yeniköy Sandal Balık Adresin Balık Olduğu Yer

sandal 1

Geçtiğimiz günlerde Yeme&İçme Sektörü Marka Danışmanı Eray KILIÇ yine muhteşem bir tadım davetinde bulundu. Ve benim en gözde mekanlarımdan biri olan YENİKÖY SANDAL BALIK ‘da. Yeniköy Sandal Balık hem mekan hem kalite hem lezzet hem sahibi Sevgili Burak hemde çalışan personelleri ile benim sahilde tek geçerim dediğim bir Balıkçı … Deniz Ürünlerini heryerde hemen hemen aynı görür tadarsınız fakat Yeniköy Sandal Balık’da Denizden çıkan ne olursa olsun neler yapılabilinir burada görebilirsiniz. Bana göre en güzel specialler Yeniköy Sandal Balık ‘da…

sandal5

İzmir Kırma Salatası, Mısır Ekmeği, Balık  Simidi, Balık Kebabı, Tereyağında Karides, Balık Çökertme Kebabı, Balık Böreği, Levrek Lokum ah söylemeyi unuttum başrollerde balık çorbası dehşet-ü Ala lezzetler hepsi birbirinden lezzetli…

3 sndl

Ayda birkaç kez gittiğim bu mekanda şimdiye kadar tek bir olumsuzluk yaşamadım….

4 sndl

Önceden zengin çeşitli herşey yöresinden zengin kahvaltısı da benim için en büyük zevklerimdendi…Ancak ara verdiler şuan kahvaltı yok Ama Yeniköy Sandal Balığın Sahibi Sevgili Burak yoğun istek üzerine Mart ayında tekrar kahvaltı vermeye başlayacaklarını açıkladı ne yalan söyleyim bu beni çok mutlu etti diyebilirim.

2 sndl

Mekanda Alkol yok ! (olaydı iyiydi :)))) buna rağmen Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği boş masa bulmak zor.. Mekandaki aksesuarlar mavinin beyazla aşkına şahit olmamak mümkün diil.

Bana göre sıradışı lezzetlerin tek adresi. Buna rağmen  fiyatlar gayet makul… Geniş büyük camlarla kaplanmış ferah ortamda sıcacık muhabbetiniz için değme lezzetler için doğru adres..ve hiç abartısız şiddetle tavsiye ederim diyorum !

5sndl

Sevgili Eray yine her zamanki gibi Yeme_İçme sektörünün güzel isimlerini davet etmiş… Biz yemek yazarı bloggerlar ve  tadım&mekan yazan blogger arkadaşlar ile muhabbetle keyifle lezzetlendik diyebilirim.

Lezzetli ve keyifli daveti için Sevgili Eray KILIÇ’a,

Kapılarını sonuna kadar açıp bütün personeli ile Sevgili Burak Bey’e

Keyifli muhabbeti ve dehşet lezzetlerinden dolayı güzel hediyelerinden dolayı çok Teşekkür Ediyor  Sevgilerimi iletiyorum.

1 sndl

Comments

comments

Yorum yaz

error: Bu içerik korunmaktadır!!!
Önceki yazıyı okuyun:
encore4
Ramada Encore Aırport Otel Pazar Keyfi

Geçtiğimiz günlerde Sevgili UbaFoto Ümit Başar Alkoç ve Sosyal Medya Fenomeni Sevgili Serkan KARAGÖZ tarafından Lezzet Yazarları ve Blogger'lar için...

Kapat