Home Genel Yemekteyiz 03 oğuzda iftar keyfi

Yine yarışma arkadaşlarımızdan Oğuzu (en çok tepki alan ve beni deli eden) çoğunuz tanıyorsunuz…Canlı yayında nasıl beni delirttiğini:)))) Ama kamera arkası çok farklı ….hiç kimse göründüğü gibi değil buna canlı canlı şahit oldum sizlerde emin olabilirsiniz:))))Bippppppp:))))
O akşam okadar çok güldük ki sağolsun Nejlanın eşi Bülent bey o anı resimlemeyi başarmış:))) Neye güldüğümüzü tahmin ediyorsunuzdur..Yarışma sürecinde yaşananlar söylenenler falan filan…….
Puan kaygısı olmadan, kameralar olmadan yaşasın özgürlük……Oğuzun ve ablasının misafirperverliği gayet sıcaktı… Buradan kendisine ve ablasına tekrar teşekkür ediyorum….Oğuz ve ablası birbirinden güzel lezzetler yapmışlardı fakat ben sadece karalahana sarması ve mantıyı resimleyebildim..ezan okunduktan sonra bende oflıne durumları sözkonusu oluyor:))))diğerlerini malesef çekemedim….muhabbete daldım daha doğrusu yemeye:))) ve unuttum…..

Güzel bir akşamdı..yedik içtik..güldük eğlendik ve tabi vazgeçilmez dizimiz Aşk-ı Memnuyu izledik ve reklam aralarında muhabbete kaldığımız yerden devam ettik:)))) İftar davetlerimiz perşembelere denk geldi çok güldük…2 hafta öncesi perşembe Oğuzda ,geçen perşembe selma ablada bu hafta perşembe bendeyiz:)))) sonraki perşembe Allah bilir:))))
Akşama iftara davetliyim yine:))) bu sene evimde 2 kez falan iftar yaptım..Ne yapalım dostlar ve sevenlerim sağolsun bırakmadılar:))))) Herkese iyi pazarlar diliyorum..Kocaman öpüyorum…SEVGİLERİMLE YEAVRILARIMMMMM:))))

Comments

comments

8 Cevap bu mesaja
 1. uyy balım gelmiş hoşgeldin.
  ben de giremiyom nete sık sık.şimdi bir tarif için geldim seni gördüm hayatım.yoğun geçiriyoruz ramazanı pek uğrayamadım sayfama bile…sevgiler gitme bi daha:))))

 2. davetler arka arkaya, hepnizinde yüzü gülüyor
  Puan kaygisi olmadigi icin hepiniz gayet rahat görünüyorsunuz
  Oguz beyin sofrasi nefis görünüyor helede manti
  Afiyet olsun hepinize Gönülcüm

 3. işte bu dostluk .ne güzel bu yarışmadaki tartışmalar beni geriyordu artık izlemek istemiyordum .tahminime göre proğramın formatı gereği yapılıyordu bazı şeyler ama ne olursa olsun bizler ailece izliyoruz. tatsız şeyler görmek istemiyoruz. ben eminim ki tartılmasız kavgasız da insanlar bu yarışmaları izlerler.ama proğram sonrasında devam eden dostluğunuz çok güzel sevgilerimle.

Yorum yaz

error: Bu içerik korunmaktadır!!!
Önceki yazıyı okuyun:
Yemekteyiz nejlada kahvaltı keyfi

Evet evet yanlış duymadınız:))) Yarışma sonunda bi müddet sessizlik yaşayıp ardından Sevgili Nejlanın bizi teker teker arayıp bir araya getirmesiyle...

Kapat