Home Etkinlikler Favoreat ile yemek yap yemek sat

          jjj

Geçtiğimiz günlerde kankacanım pastacıkız Özlemciğimle FAVOREAT işbirliği ile  bir etkinlik düzenledik.Birbirinden keyifli blog yazarları arkadaşlarım ile Beylerbeyi Brıdge Restaurantta FAVOREAT’ın bizler için düzenlemiş olduğu keyifli kahvaltıda şen kahkahalar havalarda uçuşurken Verda hanım ve Şeli hanım bizlere FAVOREAT hakkında tüm detaylı bilgileri açıkladılar.Gerçekten de oldukça fayda göreceğimiz bir sistem…Yemek almak isteyenler için de yemek yapıp satmak isteyenler için de bence çok büyük kolaylık…

lll

           Favoreat hakkında detaylı bilgiye geçmeden önce sizleri http://www.favoreat.com/ a davet ediyorum..Hemen üye olarak keşfe çıkabilirsiniz.

10246638_10152185267698740_7947615441398984578_n

 

Buyrun bakalım FAVOREAT nedir ? Amacı nedır? Nasıl faydalanırız? Gunun ahçısı kim? Hangi yemek tarifleri paylaşılmış ? OLdukça geniş bir yelpaze bence üye olmanızda da büyük fayda göreceksınız.

about-paypal

Acıktınız mı?
Bugün yemeğiniz Favoreat’ten! Türkiye’nin neresinde olursanız olun, emin olun çevrenizde size yemek yapacak birileri var.
Favoreat.com’da bulunan yemek yapmaya açık, elleri hünerli bu insanlar , sizlere yemeğinizi taze taze hazırlar. İster Osmanlı mutfağından kuzu güveç, ister hafif bir ızgara tavuklu salata, isterseniz tam ayarında İtalyan usulü bir makarna! Belki de yemekten sonra keyfinizi yerine getirecek çikolata soslu cheesecake? Favoreat.com’da her zaman aradığınız lezzeti ve güveni bulacaksınız. Yemek yapmayı sevenler ve yemekten zevk alanlar, favoreat.com’un zengin mutfağına buyurun!
Favoreat.com, yemek yapma tutkusu, yeteneği olanları sağlıklı, uygun fiyatlı, çeşitli ihtiyaçlara yönelik, kolay ulaşılabilir yemek arayanlar ile buluşturan bir sosyal ağdır. Favoreat.com, yurdumuzun dört bir yanından insanların, leziz yemeklerini, yemek tariflerini, yemek konusundaki deneyim ve bilgilerini paylaşabilecekleri, sattıkları yemeklerden gelir elde edebilecekleri, yemek yapmaya zamanı olmayanlara ise zaman kazandırmayı ve bu kişilerin yeni dostluklar kurabilecekleri, yemek hakkındaki tutkularını paylaşabilecekleri bir online topluluk.
Yemek konusunda çok becerikli olan Türk halkının (genç /yaşlı / kadın /erkek) maharetlerini, hem zevk alacakları hem de para kazanacakları müthiş bir serüvene dönüştürmek ana gayemizdir. Değişik tatlar ve mutfaklar , sağlıklı , diyet , organik, tatlı, tuzlu gibi çeşitli kategorilerde farklı yemek opsyonları arayan fakat yemeğe yüksek bütçe ayırmak istemeyen kitlenin aradığını bir tık ötesinde bulabileceği ve bununla beraber yemek ile ilgili bir çok etkileşim ve paylaşımda bulunabileceği bir ortam sunuyoruz. Favoreat.com , belirli bir okazyonu olanlara istediği yemeği yaptıracak geniş bir “aşçı” kataloğu ve yemek yapmaya vakit bulamayanlara çeşitli opsyonları bir arada sunar. Türkiye’nin ilk yemek odaklı sosyal ağı favoreat.com, üyelerin ilgisini yemek yapıp satmaya ve satın almaya yöneltmek, bu arada da üyeler arası çeşitli aktiviteler gerçekleştirip sosyalleşmelerini sağlamayı hedefler. Sitenin kaliteli ve sempatik duruş sergilemesi, kullanım kolaylığı, içerik enteresanlığının yanı sıra en önemli özelliği alıcı ve “aşçı”ları memnun etmek ve üyelerin yemek konusundaki olabilecek tüm ihtiyaçlarına karşılık vermektir.
Favoreat.com’da yemek ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızın bir arada bulunduğu Profeat bölümü de yer alıyor. Bu bölümde yemek kurslarından, çeşitli mutfak eşyalarına, cafe ve restoranlardan Türkiye’nin dört bir yanından çeşitli yiyecek ürünlerinin bulunduğu gurme bölümüne kadar aradığınız birçok kategoriyi bulabileceksiniz.
Bu keyifli yemek yolculuğuna çıkmaya, yemeğin favori adresi Favoreat’i keşfetmeye hazır olun!

llli

Bu keyifli etkinliğin oluşmasına sebep olan ve boğazın en keyifli mekanında birarada olmanın mutluluğunu yaşatan FAVOREAT Ailesine,

Güleryüzlü personeli ve nefis kahvaltısı ile BRIDGE RESTAURANT  Ailesine,

Sevgili Blog yazarı Arkadaşlarıma,

hhh

Birbirinden güzel lezzetleriyle mutfağımızın vazgeçilmezlerinden MURATBEY PEYNİRLERİNE,

www

Yine blog dostu mutfağımızın vazgeçilmezlerinden YÖRSAN Ailesi ve özellikle IŞIN ÜNLÜ’ye ,

ttt

ve Blog camiasında etkinliklerin oluşmasında çok buyuk rolü olan UNILEVER AİLESİNE ,

TEŞEKKÜRLERİMİ VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM…

Comments

comments

Yorum yaz

error: Bu içerik korunmaktadır!!!
Önceki yazıyı okuyun:
10177983_10152165948538740_2408022908211096148_n
Türk Suşisi

Yufkayı geniş bir tezgaha açın ve kenarlarını keserek büyük bir kare haline getirin ve kareyi ortasından iki parçaya ayırın. En...

Kapat