Home Etkinlikler Ramada Encore Aırport Otel Pazar Keyfi

encore5

Geçtiğimiz günlerde Sevgili UbaFoto Ümit Başar Alkoç ve Sosyal Medya Fenomeni Sevgili Serkan KARAGÖZ tarafından Lezzet Yazarları ve Blogger’lar için düzenlenen Pazar kahvaltısı davetine icabet ettim. Hem Otel tanıtımı yapıldı hem de pazar brunchımızı keyifle yaptık diyebilirim.

encore1

 

” Kahvaltıya  Dair Herşey” , “Kılçıksız Balık” , “Cepte Balık”  kitaplarının  yazarı Sevgili Süleyman Dilsiz de davetliler arasındaydı.

encore3

O gün bize hem kitabından bahsetti hemde mutfağa girip 5 çeşit birbirinden lezzetli omletler yaptı.

encore2

Kahvaltı da güzel hediye çekilişleri yapıldı şahsıma SPA çıktı :))) Ayrıca  Tablet, Otel konaklama ve 10 kişiye akşam yemeği ayrıcada Sevgili Ayşen aysfelt tasarım tarafından hazırlanmış ev dekorasyon süsü sürprizler arasındaydı.

encore4

Oldukça lezzetli ve keyifli bir etkinlik oldu.. Lezzetler tabaklar kahkahalar havalarda uçuştu diyebilirim…

encore6

Ramada Encore Aırport Otel kalınabilir konforda modern ve mimari dizaynda  tertemiz ve kaliteli hizmet anlayışında bir Otel.Konumu itibari ile ideal bir iş oteli olan Ramada Encore İstanbul Airport, CNR Fuar Merkezi ve Atatürk Havalimanına yakınlığıyla da ön plana çıkmaktadır.Dünyanın önde gelen otel zinciri Wyndham Grubuna bağlı bir otel markası olup isim hakkı altında işletilmekte olan 2 ortaklı bir şahıs otelidir. Mal sahipleri tekstil firması sahipleri.

encore8

9 katlı otelide 90 oda bulunmakta.Misafirleri için spa ve özel organizasyonlar için ayrıca kullanılabilen toplantı odaları bulunmakta.. Odalar kendi içinde standart, delux ve süit olmak üzere 3’e ayrılmaktadır, ayrıca engelliler için ve sigara içmeyenler için de odalar bulunmaktadır.

encore12

2 Restaurant’ı bulunmakta olup biri “The North Shield” Pub & Bar isim hakkı adı altında işletilmekte olan, menüsünde Meksika ve Dünya Mutfağından değişik tatların , yüzlerce bira ve alkollü içeceğin yer aldığı restaurantı diğeri ise “Vezir Sofrası” adı altında çalışmakta olan tamamı ile Karadeniz Mutfağının geleneksel tatlarının sunulduğu restauranttır.

encore9

Ramada Encore Istanbul Airport Otel’de biri gün ışığı alan çeşitli toplantı, kına, doğumgünü ve organizasyonların yapıldığı , 120 kişi kapasiteli Turkuaz toplantı salonu, diğeri 100 kişi kapasiteli Eflatun salonu ve kokteyllerin yapıldığı yine 100 kişi kapasiteli bu iki salonun fuayeleri yer almaktadır. Ayrıca yaz ve bahar aylarında düğün, nişan ve mezuniyet balolarının yapıldığı 250 kişi kapasiteli bahçe de hizmet vermektedir.
encore10

İçinde sauna, buhar banyosu, kar çeşmesi, çeşitli masajların yapıldığı 2 masaj odası, fitness merkezi ve ısıtmalı taş yatakların olduğu Spa ve Sağlık Merkezi de otelin aktiviteleri arasındadır.

Ücretsiz vale hizmeti, 24 saat oda servisi, balayı odaları, ücretsiz havaalanı-otel-havaalanı- servisi, doktor hizmeti ve daha bir sürü servis değerli misafirler için hizmet veren son derece konforlu bir otel.

Otel ulaşım ve iletişim bilgilerini de sizlerle paylaşmak istiyorum;

Ramada Encore Istanbul Airport Otel
Adres : Beşyol Mah. Birlik Cad. No:10
Sefakoy – Kucukcekmece
Istanbul / Turkey
Tel.: +90 212 540 06 91 pbx
Fax: +90 212 540 06 97
Email: info@ramadaencoreairport.com
http://www.ramadaencoreairport.com.tr/
İnstagram @airportramada
İstanbul’da yaşıyor olmamız konaklamamıza engel olamaz 🙂

Sosyal medya üzerinden etkinliğimize dair tüm paylaşımlara aşağıdaki hashtag’lardan  ulaşabilirsiniz.

#ramadaencoreistanbulairporthotel  #airportramada
 #ramadaencore #ramadahotel #ramada
 #vezirsofrasi #etkinlik #organizasyon
 #aysfelt   #suleymandilsiz  #ubafoto  #konusankalem
Lezzetli ve keyifli bir pazar geçirmemizi sağlayan muhteşem evsahipliği ile bizlere kapılarını açan RAMADA ENCORE AİRPORT OTEL Yetkilileri ve çalışanları’na ,
Birbirinden lezzetli Omlet çeşitleri için ve keyifli sohbeti için Sevgili Süleyman DİLSİZ’e ,
ve tabiki de bu şahane daveti organize eden bizleri davet eden Sevgili ubafoto Ümit bey ve konuşankalem Serkan’a,
TEŞEKKÜRLER ve SEVGİLER….

Comments

comments

Yorum yaz

error: Bu içerik korunmaktadır!!!