Home Makarnalar NuDoNaSuKo Sadece 3 Dk. Sonra Afiyet Olsun

1

Gençlerin yüzde 85’i Türk noodle’ını sevdi

 Noodle sever biri olarak oldukça hoşuma giden bir lezzetten bahsetmek istiyorum sizlere.. Hem lezzeti şahane hem de biz çalışanlar için 3 dk kadar komik bir zaman diliminde hazırlayıp servis tabağınızda yerini alan bu lezzeti muhakkak denemelisiniz.

Geçtiğimiz günlerde Dörtok İletişimden Sevgili Tuğrul Tunalıgil Nudo Noodleyi benimle tanıştırmıştı ancak tadını lezzetini çok merak ediyordum. Ve söylediklerinde yanılmadığını teyit etmiş oldu.

Aslında 3 dk. da hazır hale gelen bir şey ne kadar lezzetli olabilirdi ki diye düşünmedim değil!

Yanıldım….. Ön yargı burda da kendini gösterdi 🙂 Gerçekten de 3 dakikada şahane bir lezzet elde ediyorsunuz.

4

Kaynayan suya herhangi istediğiniz bir NUDO çeşidini atıyorsunuz.

Çok hafif karıştırıyorsunuz.

Diğer tarafta paketin içinden çıkan soslar ve çeşnileri servis kasenize alıyorsunuz.(düşünün yağı bile içinde)

 3 dk sonra delikli kepçe ile NUDO’larınızı servis kasesindeki karışımın içine alıp karıştırıyorsunuz.

Her şey bundan ibaret.

6

 

O halde ne diyoruz ;

Bulaşığa karşıysan,

Doğallık arıyorsan ,

Toplantı uzamaya başladığında,

Ders arasında ne yiyeceğini düşünüyorsan,

Her zaman her yerde,

Beklemek istemiyorsan,

Kalori hesabı yapıyorsan,

Oyundan kopmadan doymak istiyorsan,

Mesai arasında ne yesem dersen…………

!!!!!!!!!!!!!!!!! NuDoNaSuKo !!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Peki nedir NUDO…… Sağlıklı mıdır ?  …Faydalı mıdır ?

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ilk noodle markası Nudo, pazara hızlı girdi. Erişler Gıda, Nudo markasını tüketiciyle buluşturduğu 2014 yılını yüzde 25 pazar payına ulaşarak kapattı. Yapılan bir tat araştırmasında ise Türk damak tadına uygun noodle’ın en çok gençler tarafından tüketildiği ortaya çıktı

Türkiye’nin önde gelen un üreticilerinden Erişler Gıda, perakende alanındaki amiral gemisi Nudo ile 2014 yılında hedeflerini tutturdu. 3.5 yıllık Ar-Ge çalışmalarının ardından Türk damak zevkine uygun noodle üretimine başlayan ve Türkiye’nin ilk yerli noodle’ını Türk mutfağıyla tanıştıran Erişler Gıda, 2014 yılında Nudo hedeflerine ulaştı.

Farklı ihtiyaçlara cevap veriyor

Türkiye’de noodle pazarı büyüklüğünün giderek arttığını belirten Erişler Gıda Perakande Grubu Genel Müdürü Abdullah Eriş, hedeflerinin iki yıl içerisinde pazarın yüzde 50’sine sahip olmak olduğunu açıkladı. Eriş, Nudo markasını tüketiciyle buluşturdukları yıl olan 2014’ü yüzde 25 pazar payına ulaşarak kapattıklarını ifade etti. Günlük hayatın koşuşturmalı temposu içinde lezzetten ödün vermeden sağlıklı ve pratik yemek isteyenlerin tercihi olan Nudo’nun Türk tüketiciler tarafından beğenildiğini dile getiren Abdullah Eriş, gençler arasında Nudo’yu beğenme oranının yüzde 85 seviyelerinde olduğunu vurguladı.

Nudo’nun bardak, sofra ve poşet çeşitleriyle farklı ihtiyaçlara cevap verdiğini ve ağırlıklı olarak gençler ve çalışan profesyoneller tarafından tercih edildiğini ifade eden Erişler Gıda Perakende Grubu Genel Müdürü Eriş, “Bu ilgi pazarın büyüklüğünü neredeyse bir yılda ikiye katladı” diye konuştu.

Halkın alışık olduğu erişte lezzetine yakın bir tat

Erişler Gıda Perakende Grubu Genel Müdürü Eriş, şu bilgileri verdi: “3,5 yıllık Ar-Ge çalışmalarının sonucunda piyasaya sunulan Nudo, halkımızın alışık olduğu erişte lezzetine en yakın tattaki noodle olarak gençler arasında da popüler yiyeceklerden biri haline geldi. 7 bin 300 kişiyle 6 şehirde yapılan bir tat-panel araştırmasında Nudo’nun gençler arasındaki minumum beğeni oranı yüzde 85 çıktı. Araştırmaya katılanların yüzde 60’ı ise Nudo’yu ayda dört ve üzeri adette tüketebileceğini söyledi.”

Hem pratik hem sağlıklı

Nudo, ofiste yemeğe çıkacak vakti olmayanlara, ders arasında karnı acıkan öğrencilere, trafik çilesi yüzünden eve yorgun gelen genç çiftlere, özetle günün her saatinde hızlı, pratik ama sağlıklı bir lezzet arayanlara hitap ediyor. Nudo’nun bardak formu pratik hazırlanışıyla zamanı olmayanlar için de hızlı bir çözüm getiriyor.

Katkı ve koruyucu madde içermiyor

Nudo bardak, içine sıcak su eklenip 3 dakika beklendikten sonra yemek için hazır hale geliyor. Doyurucu ve lezzetli Nudo bardak, bulaşık derdine de son veriyor. Bardağın içinden çıkan kendi çatalıyla Nudo’yu bulunduğunuz her ortamda yemeniz mümkün. Nudo’nun poşet formu domatesli, soğanlı, körili ve sebzeli çeşitleriyle aynı lezzete daha ekonomik bir şekilde tüketicinin ulaşmasını sağlıyor. Nudo’nun sofralık çeşitleri ise ev ve ofis ortamında geniş ailelerin besin ihtiyacını karşılıyor. Nudo, herhangi bir katkı ya da koruyucu madde içermiyor. Nudo Poşet’in içinde sadece un, bitkisel yağ, tuz, su ve garnitür bulunuyor.

Erişler Gıda Hakkında:

Erişler Gıda’nın kökleri, 1920 yılında Ordu/Fatsa’da başlanan zahire ticaretine dayanır. II.Dünya Savaşı’ndan hemen sonra Ali Eriş, babasından edindiği ticaret tecrübesiyle 1950 yılında öncelikle fındık ihracatına başlamıştır. 1974 yılına gelindiğinde ilk un değirmeni yatırımı gerçekleştirilerek un imalatı yapılmıştır. Anadolu’da küçük bir ticarethane olarak yola çıkan Erişler Gıda, bugün dünyanın yaklaşık 50 ülkesine 2013 yılında 240 bin ton un ihracatı yapan, 100 milyon doları aşan ihracat rakamlarıyla ülke ekonomisi için katma değer oluşturan bir gruba dönüştü. Erişler Gıda bünyesindeki şirketlerde 400’ü aşkın çalışan istihdam ediliyor.

Erişler Gıda’nın altında toptan ve perakende grupları bulunmaktadır. Toptan üretimin altında Eriş Un alt markalarıyla birlikte yer almaktadır. Perakende grubunun altında ise Özde markası bulunmaktadır. Özde markası altında piyasaya ilk olarak NUDO kıvırcık erişte sunulmuştur. Ardından da Eriş Un ve Miluni premium un markaları pazardaki yerini almıştır.

Ayrıntılı bilgi ve ürün çeşitleri için tık tık tık  🙂 http://www.nudo.com.tr/Urunler/

Comments

comments

Benzer Haberler

Yorum yaz

error: Bu içerik korunmaktadır!!!
Önceki yazıyı okuyun:
4
Eti Puf

Geçtiğimiz günlerde misafirlerime yapmış olduğum lezzetler arasında yerini aldı Eti Puflarım. Uzun zamandır yapmak istemiş HARİBO 'larımı temin etmiş fakat...

Kapat