Home Etkinlikler Moulinex fresh express az iş,çok eğlence

Etkinliğe Davet edildiğimde açıkçası hem bu kadar keyif alacağım hemde bu kadar mucize bir mutfak aletiyle tanışacağım aklıma gelmezdi….Sizlerde benim gibi rende yapmaktan nefret ötesi bişiler ediyorsanız bu alete mutlaka sahip olmalısınız…
MSA da bugün Tek hareketle dilim dilim dilimle,rende rende rendele sloganıyla Moulınex fresh Express ile tanıştık ve beş ayrı bıçağıyla kolayca rendeleyip,hızla dilimleyip ne yaparsak yapalım eğlenmekten vazgeçmemeyi öğrendik:)))))
Sevgili Şefimiz Hakan ŞEN oldukça keyifli bir etkinlik akışı yaşattı bize..Buradan kendisine birkez daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum….ve ürün hakkında Sevgili Şefimizin kaleminden size aktarım yapmak istiyorum..
Evde hafif ve pratik bir akşam yemeği veya arkadaşlarınıza nasıl bir aşçı olduğunuzu kanıtladığınız gösterişli bir davet menüsü…Mutfağa girdiğinizde her zaman işe rendeleme veya doğrama ile başlarsınız.Basit bir salatanın bile size en külfet gelen kısmı budur değil mi? Moulınex’in son icadı Fresh Express bu soruna harika bir çözüm sunuyor,doğrama ve rendeleme işlemini eğlenceli hale getirirken mutfaklarda hayatınızı kolaylaştırıyor.Moulınex Fresh Express, her türlü doğrama ve rendeleme işlemi için kolayca takıp çıkarılabilen hızlı ve pratik kullanımı,doğradığımız sebze ve meyvelerin direkt servis tabağına aktarılabildiği pratik yapısı,çok kolay temizlenebilmesi ve herşeyden önemlisi,mutfakta hiç yer kaplamayan boyutu ile mutfağınızın demirbaşları arasında yerini alacak…
yine birbirinden güzel lezzetler denedik ve afiyetlerle yedik:)))) Mücverimiz oldukça lezzetliydi…Mücveri yaparken en keyif aldığım an kolayca rendeleme işlemiydi tabiki:)))))
Bundan böyle Moulınex Fresh Express ile mutfakta rendeleme ve doğrama işlemine ayırdığımız uzunca vakti mini seviyeye hemde en mini seviyeye indirmiş bulunacağız….ve bence onsuz bir mutfak düşünemeyeceğiz….
Evde bulunan bilmem kaçtane robotun parçalarını takmak yıkamak bana hep külfet gelmişti…Onun parçalarını takmak yıkamakla uğraşmaktansa elimle rende yapmayı tercih etmiştim..Ama bu akıllı ürün okadar pratik ve kolayki artık mutfak tezgahımda başköşenin konuğu olarak her daim elimin altında olacak:))
Moulınex Fresh Express’in 5 ayrı bıçağı, kolay kullanımı,Hızlı sonuçlanması ve Ekonomik Tasarımı bence her mutfakta olmazsa olmazlardan olmalıdır.)))))))
Etkinliğimiz inanılmaz keyifliydi hem midemize hem gözümüze hemde mutfağımıza inanılmaz hitap eden bu ürünü piyasaya sürülmeden tanımakta en büyük avantajımızdı….

Bizleri mutfaktaki büyük külfetten kurtaran her evin ihtiyacı her genç kızın ihtiyacı:)))))) Moulınex’e…..
Ve bize bu kadar keyifli bir etkinlik günü yaşamamıza vesile olan;
mutfağını bizimle paylaşan MSA-Mutfak Sanatları Akademisine…
Ürün tanıtımı yapan birbirinden güzel lezzetleri yaptıran Sevgili Şefimiz Hakan ŞEN’e…
ve tabiki bizimle irtibata geçip davette bulunan Sevgili Saynur hanıma,Zümrüt hanıma ve tüm ekibe ve katılımcılara TEŞEKKÜRLER ve SEVGİLER….

Comments

comments

4 Cevap bu mesaja
  1. Bu tarz mutfak aletlerinde kesici apartlar bir süre sonra eski tatmin edici özelliğini kaybederse elimde kalır, yetkili servisden yeniden o kesici aparatlardan almak istesem astarı yüzünden pahalıya gelir diye hep uzak duruyorum:)

  2. Gönülcüğüm güzel bir gün geçirmişsiniz. Etkinlikte az iş çok eğlence olduğu diğer blogerlarda gördüğüm fotoğraflarınızda belli oluyor. Sana bol eğlenceli etkinlikler dilerim. Sevgilerimle.

Yorum yaz

error: Bu içerik korunmaktadır!!!
Önceki yazıyı okuyun:
Blog yazarları evime konuk oldular

Bu nasıl masa çekme resmidir böyle:))))Evettttt yeavrılarımmmmmm cancanlarımmmm ))))) Geleneksel üçü bir arada (hande-özlem ve ben) aylık ev buluşmalarımıza Damaktadımız...

Kapat