Home Etkinlikler Kikkoman ile Japon Mutfağı Workshop’u ve sürpriz hediye paketi kazanmaya var mısınız?

 

untitled

 

 

1-31 Ocak 2015 tarihleri arası Gourmet&Styling ve Kikkoman iş birliği ile Kikkoman ürünlü yemekler yarışmasına katılabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu bir ay boyunca Kikkoman ürünüyle yaptığınız bir tarifi, Kikkoman ürünü ile fotoğraflandıktan sonra bizimle paylaşmak. Yolladığınız tüm tarifleri ise www.gourmetandstyling.com sayfasının kikkoman penceresindeki blogger’ınızın bölmesinden görebilirsiniz.

images59K91A2Y

 

 

Her blogger’dan kazanan 2 kişi, toplam 10 kişi  Gourmet&Styling ve Kikkoman’dan harika bir ödül kazanıyor! Kazanan 2 takipçim 9 Şubat Haftası EKS’de yapılacak olan Japon Mutfağı Workshop’unda hediye davetiye sahibi oluyor,bunun yanında sürpriz hediye paketi kazanıyor.Ayrıca bununla da kalmayıp kazanan tarifler Gourmet&Styling dergisinin İlkbahar sayısında yer alacaktır!

 

Unutmayın yapmanız gereken tek şey Kikkoman ürünü ile yapacağınız bir tarifi, ürünün resmi ile birlikte sunarak fotoğraflarını 1-31 Ocak arası bize yollamak!

 

** Kazananlar 4-5 Şubat tarihlerinde açıklanacaktır.

 

Tarif ve fotoğraf gönderiminiz için mail : gonlum75@gmail.com

 

Comments

comments

Yorum yaz

error: Bu içerik korunmaktadır!!!
Önceki yazıyı okuyun:
10603213_10152586297708740_6723077538823031235_n
KARACA ile BioGranit Devri Başlıyor

Mutfağımdaki teflon tencere/tavaların yerini seramik tence/tavalar almıştı yine de memnuniyetim söz konusu değildi. Çünkü ne kadar dikkat edersem edeyim muhakkak...

Kapat
ice hockey jersey China me jerseys Suppliers High Quality ice hockey jersey Big & Tall big & tall jerseys for sale size 3xl, 4xl, 5xl and 6xl cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys Big & Tall big & tall jerseys for sale size 3xl, 4xl, 5xl and 6xl Big & Tall Clothing for Men big and tall nfl jerseys wholesale Custom Baseball Jersey Custom Made Sports Jersey Custom Basketball Jersey Custom Baseball Jersey cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys Nike Chaussures Nike Air Max Chaussures Chaussures Nike Pas Cher France cheap nfl jerseys cheap jerseys cheap nba jerseys cheap nfl jerseys cheap jerseys cheap nba jerseys Nike Chaussures Nike Air Max Chaussures Chaussures Nike Pas Cher France Nike Chaussures Nike Air Max Chaussures Chaussures Nike Pas Cher France