Home Etkinlikler FAİRY PLATINUM ile Hayat Bulduk:))Sevgili Sedef İybar’ın evine konuk olduk…

IMG_0539

Yemek Danışmanı Sedef İYBAR’ın, Türkiye’nin en tanınan 12 şefinin aileleri için pişirmeyi sevdikleri yemekleri derlediği “Lezzeti Bol Zahmeti Az Tarifler” kitabı Faıry Platınum ile hayat buldu.

Mutlu mutfakların vazgeçilmezi Faıry Platınum ile hayat bulan  “Lezzeti Bol Zahmeti Az Tarifler” kitabında;

Ayşe Tüter’in “Kuzu İncik”‘i ,  Berna Laçin’in Portakal ve Soya Soslu Somon’u , Elif Edes’in “Elmalı Tart’ı” , Emine Beder’in “Sebze Rulo Köftesi” , Eyüp Kemal Sevinç’in “Fırında Hardallı Piliç But’u , Gazi Ateş’in “Fırın Sütlaç’ı , Gülhan Kara’nın “Fırın Makarnası” , Mehmet Özer’in “Tavuk Butu Tandır”ı , Oktay Aymelek’in “Kabaklı Dereotlu Peynirli Börek”i , Sahrap Soysal’ın “Cevizli Kimyonlu Köftesi” , Sedef İybar’ın “Ayva Tatlısı” ve Tolga Atalay’ın “Fırında Mantarlı Patates”i yer alıyor.

IMG_0543

Sevgili Sedef İybar bizi Kemer Country deki evinde sıcacık gülümsemesi ile karşıladı…Akabinde sıcacık sohbetimiz başladı.Sohbet konularımızdan biri de tabii Fairy’nin yeni çıkardığı “suda bekletme etkisi” gösteren Yeni Fairy Platinium Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı ve Fairy Bulaşık Makinesi Tabletleri idi. Üstelik bu güzel kitaba siz de sahip olabilirsiniz, www.mutlumutfaklar.com a üye  olan ilk 250 kişi,http://isntagram.com/fairyturkiye sayfasında kendi mutlu sofralarını ya da yemeklerinin fotoğraflarını paylaşan ilk 100 kişi ve https://twitter.com/mutlumutfaklar da kendi mutlu sofra ya da yemek fotoğraflarını tweet atan ilk 250 kişi “Lezzeti Bol Zahmeti Az Tarifler” kitabına sahip olacak.

IMG_0554

Yeni Fairy Platinum, içerdiği suda bekletme etkisi özelliği ile zorlu yağlara karşı Fairy’nin en iyi temizleme gücüne sahip.
Zorlu temizliklerde size zaman ve emek tasarrufu sağlamak için dizayn edilmiş çok amaçlı elde yıkama ürünü olan yeni Fairy Platinum, üstün teknolojisi ile bulaşıklardaki kalıntılara hızlıca işleyip zayıflatıyor.
Gece boyu suda bekletme etkisini yakalamak için, zorlu yağ içeren bulaşıklarınızı Fairy Platinum ile ovalayıp 5 dk bekletmeniz yeterli.

IMG_0588

Sıra geldi birbirinden lezzetli tarifleri tatmaya:)))))

CEVİZLİ KİMYONLU KÖFTE (Sahrap SOYSAL)

IMG_0589

Kalp şeklinde yapılan köfteler tek kelimeyle harikaydı…..

FIRINDA MANTARLI PATATES (Tolga ATALAY)

IMG_0591

Harika bir lezzet……Özellikle Et yemeklerinin yanında harika bir çeşit…..

KABAKLI DEREOTLU PEYNİRLİ BÖREK (Oktay Aymelek)

IMG_0592

Kabak,peynir ve dereotuyla harika bir güzellik ortaya çıkarmış..Nefisti….

FIRINDA HARDALLI PİLİÇ BUT ( Eyüp Kemal SEVİNÇ)

IMG_0593

Harika bir lezzet…Ne denilebilir ki….

PORTAKAL VE SOYA SOSLU SOMON (Berna Laçin )

 

21785_10151344498688740_847085977_n

 

 

Somon vazgeçilmezlerimden idi..Bu tarif ile beni fena vurdu:)) Nefistiii…..

IMG_0595

 

ELMALI TART (Elif EDES)

IMG_0601

Yedikçe yiyesim gelen tatlardan…..

AYVA TATLISI (Sedef İYBAR)

IMG_0603

 

Kendisi gibi tatlımı tatlı lezzetlimi lezzetli bir tat…..

Birbirinden lezzetli ve keyifli bir etkinlik günü yaşadık…. Sevgili Sedef İYBAR’a muhteşem ev sahipliğinden dolayı güler yüzünden dolayı ve bizlere bu lezzetleri tattırdığından dolayı sonsuz teşekkürler…

Birbirinden lezzetli tarifleri teker teker paylaşayım sizlerde Sevginizi katarak muhakkak deneyin….

 

Comments

comments

Yorum yaz

error: Bu içerik korunmaktadır!!!
Önceki yazıyı okuyun:
644321_10151334385338740_1959735025_n (1)
Emine Beder ile mutfak aşkı Canlı Yayın

  20.02.2013 Çarşamba günü Saat 13:00'de Beyaz TV'deEmine Beder ile Mutfak Aşkında birbirinden güzel iki tarifimle sizlerleyim..Haydi ekran başına..

Kapat