Home Etkinlikler EKS Mutfak Akademisinde Blog Yazarları Biraraya Geldik

Yaz tatili bahanesi…Ramazan bahanesi….Bayram bahanesi…..ben daha ertelemeye devam edersem bahanelerimde uzar gider bloğumu ihmal konusunda…..İşlerim ve koşturmalarım o kadar yoğun ve telaş halindeki ben bile hepsine nasıl yetişiyorum nasıl bu kadar koşturma içinde gezmelerimden eksik kalmıyorum kendime hayret vede hayret ediyorum..Hem işyerimdeki yoğunluk,hem Gümüş takı ve saat satışlarına başlamış olmam hemde günlerim ,gezmelerim vede her geçen gün kendime başka meşgaleler bulmak bakalım nezamana kadar ve nereye kadar sürecek..Allah sağlık verdiği sürece devam edeceğe benziyor..Keyifli yorgunluklar bunlar….Bu arada benim kilo durumumu merak edenleriniz varsa 66 ile başladığım yaz sezonumu 68 ile kapatmış ve tekrar diyet hallerine girmiş bulunmaktayım:((((
Geçtiğimiz pazar gün EKS Mutfak Sanatları Akademisinde güzel bir blog yazarları buluşması düzenledik…Her blogger gelirken bir çeşit lezzetle hünerlerini sergilediler.Bol sohbet eşliğinde yedik içtik…Sanalda görüştüğüm bloggerlarla reelde tanışmak kaynaşmak ayrı bir keyifti…Bu arada önceki günlerde bahsettiğim gibi blog yazarlarının çıkaracağı yemek kitabı ile ilgili fikir alışverişi yaparak start dedik.Bu arada pazar gün aramızda olmayan fakat kitapta yer almak için tarafıma mail atan arkadaşlarıma konu ile ilgili mail atarak detayları anlatacağız.
Birikmiş o kadar çok tarifim varki bende bloğuma yazma konusunda start diyorum tekrar nihayet:)))))
Hadi bakalım görüşmek üzere…Sevgilerimle…..

Comments

comments

7 Cevap bu mesaja
 1. Sabırsızlıkla bekliyoruz tariflerini. DÜn çok güzel bir gündü tekarını en kısa zamanda yaparız inşallah 2. de bende gelmeye çalışacağım.Sevgiler..

 2. çok güzel kareler bunlar:)
  hayat paylaşınca daha bi güzel..
  işlerinizde kolaylıklr diliyor,ve güzel paylaşımlarınızı bekliyorum…
  takipteyim bundan böyle..
  bende beklerim sayfama…
  sevgilerimle….

Yorum yaz

error: Bu içerik korunmaktadır!!!
Önceki yazıyı okuyun:
Hadi Bakalım Buluşmaya

Kapat